DOPRAVA ZADARMO

WMF

Príbor Ambiente Cromargan protect®: stredná súprava 66 kusov

vkladaná čepeľ, leštené

  • 650,00 €
  • na sklade 2 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: WM1228006341
Značka: WMF
Séria: WMF Ambiente
Dizajnér: Peter Ramminger
Materiál: leštené
nehrdzavejúca oceľ Cromargan protect®
vhodné do umývačky riadu

Popis produktu

12x lyžica, 12x vidlička, 12x nôž, 12x lyžička na kávu / čaj, 12x dezertná vidlička, 1x príbor na šalát, 1x servírovacia lyžica, 1x naberačka na omáčku, 1x servírovacia vidlička, 1x lopatka na tortu

Celkom nový model WMF príboru Ambiente v sebe spája kontrastné prvky. Prechádza z jemne zaobleného tvaru krčku do širokej a plochej rukoväti. U lyžice a vidličky v mieste medzi krčkom a naberacia časťou je efektné klenutie. Tento okrasný prvok činí príbor Ambiente jedinečným. Jemné hrany umožňujú pohodlný úchop. Príbor sa svojou jednoduchosťou dokonale prispôsobí svojmu okoliu na prestretom stole.

Je vyrobený z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele so špeciálnou ochranou proti mechanickému poškodeniu Cromargan Protect®. Navyše je vďaka použitému materiálu 150x odolnejší ako bežný príbor z nehrdzavejúcej ocele. Aj po rokoch používania bude bez škrabancov! Cromargan Protect® je v ponuke u všetkých často používaných a intenzívne namáhaných častí príborov. Viac o materiáli Cromargan Protect® nájdete tu.

KÓD VÝROBCA: 12.2800.6341

O značke WMF

WMF

Nemecká precíznosť v spojení s najmodernejšími technológiami, to je WMF, značka s dlhoročnou tradíciou. Od roku 1853 vyrába mimoriadne kvalitné a vzhľadovo prepracované vybavenie do kuchyne a domácnosti s dlhou životnosťou.

Vylepšujeme pre vás Kulinu!

Práve prebiehajú kľúčové zmeny v našom sklade, pre ešte rýchlejšie odbavenie vašich objednávok. Expedícia balíčkov je z tohoto dôvodu do 4.6.2020 pozastavená. Ďakujeme za pochopenie. Tím Kuliny.