produkt sa už nepredáva

Príbor Atic Cromargan protect®: lyžička na cukor

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Lyžička na cukor Atic sa používa na jemný cukor. Na stole prestretom na raňajky ju možno použiť aj na marmeládu. Vďaka okrúhlemu tvaru sa veľmi podobá lyžičke na smotanu / müsli, je však celkovo menšia. Nemala by chýbať ani na dokonale prestretom stolíku, kde sa podáva káva alebo čaj. Vďaka nej môže byť aj servírovanie a dávkovanie cukru estetickým pôžitkom.

Príbor Atic patrí so svojím nadčasovým dizajnom a zreteľnými kontúrami na klasicky aj moderne prestretý stôl. Jeho harmonické línie nenechajú nikoho ľahostajným. Na celej sérii Atic oceníte dokonale oblé tvary a povrch leštený do vysokého lesku. Nože sú vybavené vloženou kovanou čepeľou.

Príbor je vyrobený z ušľachtilej nerezovej ocele so špeciálnou ochranou proti mechanickému poškodeniu Cromargan protect®. Vďaka tomuto materiálu je príbor 150x odolnejší než bežný nerezový príbor. Aj po rokoch používania bude bez škrabancov! Cromargan protect® je v ponuke u všetkých často používaných a intenzívne namáhaných častí príborov. Viac o materiáli Cromargan protect® nájdete tu.

KÓD: WM1106756340

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu