produkt sa už nepredáva

Príbor Atic Cromargan protect®: lyžička na kávu/čaj

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Lyžička na kávu/čaj Atic sa používa na kávu, čaj a iné teplé nápoje, ako je napríklad kakao. Hodí sa aj na dezerty ako napr. puding a podobne. Hlava lyžičky na kávu je oproti bežnej lyžici pomerne menšia a používa sa na zamiešanie a naberanie nápoja. Vzhľadom k jej veľkosti je určená pre šálky a hrnčeky. Ku každej kolekcii príborov WMF sú ponuke dizajnovo zhodné kávové lyžičky.

Príbor Atic patrí so svojím nadčasovým dizajnom a zreteľnými kontúrami na klasicky aj moderne prestretý stôl. Jeho harmonické línie nenechajú nikoho ľahostajným. Na celej sérii Atic oceníte dokonale oblé tvary a povrch leštený do vysokého lesku. Nože sú vybavené vloženou kovanou čepeľou.

Príbor je vyrobený z ušľachtilej nehrdzavejúcejocele so špeciálnou ochranou proti mechanickému poškodeniu Cromargan protect®. Vďaka tomuto materiálu je príbor 150x odolnejší než bežný príbor z nehrdzavejúcej ocele. Aj po rokoch používania bude bez škrabancov! Cromargan protect® je v ponuke u všetkých často používaných a intenzívne namáhaných častí príborov. Viac o materiáli Cromargan protect® nájdete tu.

KÓD: WM1106076340

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu