produkt sa už nepredáva

Príbor Atic Cromargan protect®: monoblok nôž

z jedného kusa ocele

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Elegantný nôž Atic je určený na hlavný chodalebo hlavné jedlo menu.

Vysoko kvalitný monoblokový nôž vyrobený z jedného kusa špeciálnej nehrdzavejúcej ocele patrí rovnako ako vidlička a lyžica do základnej súpravy príborov na hlavný chod. Vlnitý zábrus ostria noža výrazne zjednodušuje krájanie akýchkoľvek pokrmov. Nôž prestierame zásadne vpravo, ostrím smerom k tanieru.

Ku každej kolekcii príborov WMF je v ponuke dizajnovo zhodný nôž k menu.

Príbor Atic so svojim nadčasovým dizajnom a zreteľnými kontúrami patrí na klasicky aj moderne prestretý stôl. Jeho harmonické línie nenechajú nikoho ľahostajným. Na celej sérii Atic oceníte dokonale oblé tvary a povrch leštený do vysokého lesku. Nože sú vybavené vloženou kovanou čepeľou alebo vyrobené z jedného kusa (tzv. monoblok).

Príbor Atic je vyrobený z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele so špeciálnou ochranou proti mechanickému poškodeniu Cromargan protect®. Vďaka použitému materiálu je navyše 150x odolnejší než bežný príbor z nehrdzavejúcej ocele. Aj po rokoch používania budú bez škrabancov! Cromargan protect® sa nachádza vo všetkých často používaných a intenzívne namáhaných častiach príborov. Viac o materiále Cromargan protect® nájdete tu.

KÓD: WM1106036349

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu