produkt sa už nepredáva

Príbor Atic Cromargan protect®: naberačka

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Polievkovú naberačku Atic s hlbokou funkčnou časťou využijete na servírovanie ideálnych porcií polievok či rôznych ragú a gulášov. Je výborná aj na rozlievanie bowle alebo punču a môžete ju využiť aj na servírovanie ovocného šalátu priamo na tanier. Široké spektrum využitia z nej tak robí predmet nevyhnutný v akejkoľvek domácnosti.

Ku každej kolekcii príborov WMF je v ponuke dizajnovo zhodná naberačka.

Príbor Atic so svojím nadčasovým dizajnom a zreteľnými kontúrami patrí na klasicky aj moderne prestretý stôl. Jeho harmonické línie nenechajú ľahostajným nikoho. Na celej sérii Atic oceníte dokonale oblé tvary a povrch leštený do vysokého lesku. Nože sú vybavené vloženou kovanou čepeľou alebo vyrobené z jedného kusa (tzv. monoblok).

Príbor Atic je vyrobený z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele so špeciálnou ochranou proti mechanickému poškodeniu Cromargan protect®. Okrem toho je vďaka použitému materiálu 150x odolnejší než bežný príbor z nehrdzavejúcej ocele. Aj po rokoch používania bude bez škrabancov! Cromargan protect® sa nachádza vo všetkých často používaných a intenzívne namáhaných častiach príborov. Viac o materiále Cromargan protect® nájdete tu.

KÓD: WM1106146340

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu