WMF

Príbor Atic Cromargan protect®: súprava príborov na ryby

12-dielna

  • 101,60 €
  • na sklade 1 ks
    ďalšie kusy: nedostupné, vypredané
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: WM1106356346
Značka: WMF
Séria: WMF Atic
Dizajnér: Volker Bäurle
Farba / rozmery: d 211 / 188 mm
Materiál: leštené
nehrdzavejúca oceľ Cromargan protect®
vhodné do umývačky riadu

Popis produktu

6x vidlička, 6x nôž

Príbor na ryby Atic sa používa výhradne na rybie filety alebo celú rybu. Nôž na ryby nemá brúsené ostrie a je teda určený iba na rozdelenie ryby, príp. na manipuláciu s ňou. Ostrie noža má symetrický tvar, smerom dole od rukoväti je odsadené. Charakteristickým znakom vidličky na ryby je výrez od hrotov do hlavy vidličky, možno ju však používať aj obvyklým spôsobom a je takmer identická s vidličkou na predjedlo / dezert.

Príbor Atic patrí so svojím nadčasovým dizajnom a zreteľnými kontúrami na klasicky aj moderne prestretý stôl. Jeho harmonické línie nenechajú nikoho ľahostajným. Na celej sérii Atic oceníte dokonale oblé tvary a povrch leštený do vysokého lesku. Nože sú vybavené vloženou kovanou čepeľou.

Príbor je vyrobený z ušľachtilej nehrdzavejúcejocele so špeciálnou ochranou proti mechanickému poškodeniu Cromargan protect®. Vďaka tomuto materiálu je príbor 150x odolnejší než bežný príbor z nehrdzavejúcej ocele. Aj po rokoch používania bude bez škrabancov! Cromargan protect® je v ponuke u všetkých často používaných a intenzívne namáhaných častí príborov. Viac o materiáli Cromargan protect® nájdete tu.

KÓD VÝROBCA: 11.0635.6346

O značke WMF

WMF

Nemecká precíznosť v spojení s najmodernejšími technológiami, to je WMF, značka s dlhoročnou tradíciou. Od roku 1853 vyrába mimoriadne kvalitné a vzhľadovo prepracované vybavenie do kuchyne a domácnosti s dlhou životnosťou.