produkt sa už nepredáva

Príbor Atic Cromargan protect®: súprava príborov na ryby

12-dielna

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

6x vidlička, 6x nôž

Príbor na ryby Atic sa používa výhradne na rybie filety alebo celú rybu. Nôž na ryby nemá brúsené ostrie a je teda určený iba na rozdelenie ryby, príp. na manipuláciu s ňou. Ostrie noža má symetrický tvar, smerom dole od rukoväti je odsadené. Charakteristickým znakom vidličky na ryby je výrez od hrotov do hlavy vidličky, možno ju však používať aj obvyklým spôsobom a je takmer identická s vidličkou na predjedlo / dezert.

Príbor Atic patrí so svojím nadčasovým dizajnom a zreteľnými kontúrami na klasicky aj moderne prestretý stôl. Jeho harmonické línie nenechajú nikoho ľahostajným. Na celej sérii Atic oceníte dokonale oblé tvary a povrch leštený do vysokého lesku. Nože sú vybavené vloženou kovanou čepeľou.

Príbor je vyrobený z ušľachtilej nehrdzavejúcejocele so špeciálnou ochranou proti mechanickému poškodeniu Cromargan protect®. Vďaka tomuto materiálu je príbor 150x odolnejší než bežný príbor z nehrdzavejúcej ocele. Aj po rokoch používania bude bez škrabancov! Cromargan protect® je v ponuke u všetkých často používaných a intenzívne namáhaných častí príborov. Viac o materiáli Cromargan protect® nájdete tu.

KÓD: WM1106356346

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu