produkt sa už nepredáva

Príbor Atria: dezertná vidlička

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Dezertná vidlička Atria krásne doplní vaše príbory z tejto kolekcie aj počas záverečného chodu – sladké bodky v podobe nadýchaného piškótového koláča s jahodovým krémom či čokoládového suflé so šľahačkou.

Dezertná vidlička (resp. vidlička na koláč) sa používa na najrôznejšie druhy koláčov a tort, ale je vhodná, ako už jej meno napovedá, na celý rad ďalších dezertov. Využijete ju rovnako na slané predkrmy, drobné pochutiny a všemožné dobroty, od mini rolád z lososa po syrové jednohubky. Zvyčajne má tri hroty slúžiace na odkrojenie a následné nabratie pokrmu. Predná časť dezertnej vidličky je menšia a užšia, ako je to pri bežnej vidličke.

Ku každej kolekcii príborov WMF je v ponuke dizajnovo zhodná dezertná vidlička.

Príbor Atria od spoločnosti WMF je vyrobený v nenápadnom dizajne, ktorý je ideálny na každodenné použitie. Vďaka jeho funkčnosti ho ale využijete dobre aj na rodinných stretnutiach a oslavách. Okrem toho ho jednoducho zladíte s rôznymi typmi porcelánu, či už klasického alebo moderného.

Príbor Atria je vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá obsahuje 72 % ocele, 18 % chrómu a 10 % niklu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásne lesklý a zároveň sa dobre čistí.

KÓD: WM1276646040

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu