produkt sa už nepredáva

Príbor Corvo Cromargan protect®: naberačka

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Polievková naberačka Corvo s elegantnými proporciami a s praktickou hlbokou funkčnou časťou. Umožní vám servírovať ideálne porcie tekutých pokrmov ako sú polievky či najrôznejšie dusené jedlá, oceníte ju tiež počas prípravy rizota na postupné prilievanie tekutiny. Je vhodná ako na podávanie guláša, tak aj na nalievanie ovocného punču alebo bowle. Naberačku uplatníte aj pri servírovaní ovocného šalátu na tanier. Skrátka multifunkčný, neoceniteľný pomocník v každej kuchyni!

Ku každej kolekcii príborov WMF je v ponuke dizajnovo zhodná naberačka.

Corvo je príbor dvoch tvárí. Nôž je možné prestrieť dvoma spôsobmi, buď ho položíme ako bežný nôž, alebo ho môžeme postaviť na ostrie. Keď nôž postavíte, dizajn črienky je zhodný s vidličkou. Keď leží, sú s vidličkou v protikladnej polohe. Aj napriek svojej formálnej hrúbke sedí veľmi jemne do ruky. Zamatovo matný povrch umocňuje celkový dojem z tohto jedinečného príboru.

Príbor je vyrobený z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele so špeciálnou ochranou proti mechanickému poškodeniu Cromargan protect®. Okrem toho je vďaka použitému materiálu 150x odolnejší než bežný príbor z nehrdzavejúcej ocele. Aj po rokoch používania bude bez škrabancov! Cromargan protect® sa nachádza vo všetkých často používaných a intenzívne namáhaných častiach príborov. Viac o materiáli Cromargan protect® nájdete tu.

KÓD: WM1158146330

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu