produkt sa už nepredáva

Príbor Evoque Cromargan protect®: naberačka

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Polievkovú naberačku Evoque s elegantnými proporciami a s hlbokou funkčnou časťou využijete na naberanie, nalievanie a servírovanie ideálnych porcií polievok či rôznych dusených pokrmov typu ragú alebo chilli con carne, štýlovo a bez nežiaduceho rozliatia. Naberačka sa výborne hodí napríklad počas prípravy rizota na postupné prilievanie tekutiny. Túto všestrannú pomôcku uplatníte aj pri servírovaní ovocného šalátu na tanier, naberanie ovocia z letných bowle alebo na nalievanie punču.

Ku každej kolekcii príborov WMF je v ponuke dizajnovo zhodná naberačka.

Príbory Evoque svojimi čistými líniami vytvárajú kompozíciu, ktorá obohatí každú tabuľu. Plynulé prechody a hodvábne matný povrch sa postarajú o dokonalú harmóniu. Dvakrát kefovaný povrch materiálu Cromargan Protect® pôsobí zamatovo mäkko a v kombinácii so zaoblenými hranami robí z užívania príboru Evoque číre potešenie. Vďaka zdôraznenej dĺžke sú príbory z tejto série obzvlášť vhodné k veľkým tanierom. Rukoväti nožov sú duté, veľmi príjemné na používanie.

Príbor Evoque, WMF v skratke:

  • Hodvábne matný, dvakrát kefovaný povrch
  • Z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele so špeciálnou ochranou proti mechanickému poškodeniu
  • Výrazná dĺžka, vhodný príbor k veľkým tanierom
  • Silný materiál, zaoblené hrany na príjemné používanie
  • Vyvážené proporcie
  • Dutá rukoväť noža umožní pohodlnú manipuláciu
  • Nože s vkladanou kovanou čepeľou pre dlhotrvajúci ostrosť
  • Možno umývať v umývačke riadu

Príbor je vyrobený z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele so špeciálnou ochranou proti mechanickému poškodeniu Cromargan protect®.Vďaka použitému materiálu je 150 x odolnejšia ako bežný príbor z nehrdzavejúcej ocele. Aj po rokoch používania bude bez škrabancov! Cromargan protect® sa nachádza vo všetkých často používaných a intenzívne namáhaných častiach príborov. Viac o materiáli Cromargan protect® nájdete tu.

KÓD: WM1122146330

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu