produkt sa už nepredáva

Príbor Flame Cromargan protect®: súprava na servírovanie

3-dielna

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

1x servírovacia lyžica, 1x naberačka na omáčku, 1x servírovací vidlička

Servírovacia vidlička Flame sa používa na servírovanie rôznych krájaných druhov mias, údenín, syrov alebo aj lososa či konzervovaných delikates. Môžete ju použiť aj v kuchyni ako vidličku na mäso, na podržanie mäsa pri filetovaní. Servírovacia vidlička má dva dlhé hroty, ktoré umožňujú jednoduché a bezpečné napichnutie pokrmu. Zvlášť dobre sa hodí na servírovanie pri stole.

Servírovacia lyžica Flame sa používa na zeleninu, ryžu a zemiaky alebo na najrôznejšie druhy nákypov. Servírovacia lyžica, známa tiež ako lyžica na zeleninu alebo zemiaky, je prirodzene nevyhnutnou pomôckou na spôsobné a perfektné servírovanie pokrmov. Servírovacia lyžica je väčšia ako bežná lyžica a jej hlava má skôr tvar kruhu než oválu, a to preto, aby sa pokrmy dali ľahšie naberať. Servírovacia lyžica má dlhú rukoväť, čo je výhodné pre servírovanie pri stole.

Naberačka na omáčku Flame sa používa na omáčky alebo aj na dressingy. Naberacia lyžica na konci rukoväti je ideálna na naberanie omáčok alebo dressingov a ich servírovanie. Naberačka na omáčku je určená na podávanie na stôl a dajú sa ňou ľahko dávkovať aj malé množstvá omáčok a servírovať ich na taniere.

Fascinácia v jednoduchosti, to sú nové príbory Flame vo vyhotovení Cromargan protect® od WMF. Sú čisté a vyžarujú harmóniu. Vyvážené proporcie a pôvabné tvary poskytujú príboru Flame nadčasovú eleganciu. Do ruky padne rovnako dokonale ako vyzerá.

Príbor Flame Cromargan protect® v skratke:

  • nadčasový dizajnový príbor
  • jednoduché tvary s dôrazom na ich podstatu
  • neutrálne kontúry ladia ku klasickému, ako aj k modernému stolovaniu
  • vyvážený vďaka starostlivo zaobleným hranám

KÓD: WM1261926340

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu