produkt sa už nepredáva

Príbor JETTE Cromargan protect®: súprava lyžičiek na espresso Swarovski Zirconia

6 kusov s pravými zirkónmi Swarovski

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

v kvalitnom darčekovom balení

Obľúbený príbor JETTE slávnej návrhárky Jette Joop bol pre slávnostné príležitosti obohatený o zirkóny Swarovski. Vaša tabuľa tak bude skutočne žiariť.

Lyžička na espresso JETTE, známa tiež ako mokka lyžička, sa používa výhradne na espresso. Skvele sa hodí aj na čaj. Známa talianska káva espresso sa zvyčajne podáva po jedle a lyžička na espresso je navrhnutá špeciálne pre podšálku k malému hrnčeku určenému na tento nápoj. Lyžička na espresso je menšia a drobnejšia než bežná lyžička na kávu / čaj.

WMF oslávilo 150 rokov príborov. Pre jubilejnú kolekciu príborov WMF sa nám podarilo získať Jette Joop, jednu z najúspešnejších nemeckých dizajnérok. Príbor JETTE je v každom smere niečím zvláštny. Základný tvar je klasický, dĺžka a proporcie príboru naopak moderné. Veľmi nápadné sú na príbore JETTE fazety, ktoré plasticky vystupujú na konci rukoväti. Pripomínajú tak vybrúsený drahokam.

Príbor je vyrobený z ušľachtilej nerezovej ocele so špeciálnou ochranou proti mechanickému poškodeniu Cromargan protect®. Vďaka tomuto materiálu je príbor 150x odolnejší než bežný príbor z nerezovej ocele. Aj po rokoch používania bude bez škrabancov!

KÓD: WM1274969340

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu