produkt sa už nepredáva

Príbor JETTE Cromargan protect®: súprava lyžičiek na kávu / čaj Swarovski Zirconia

6 kusov s pravými zirkónmi Swarovski

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

v kvalitnom darčekovom balení

Obľúbený príbor JETTE slávnej návrhárky Jette Joop bol pre slávnostné príležitosti obohatený o zirkóny Swarovski. Vaša tabuľa tak bude skutočne žiariť.

Lyžička na kávu / čaj JETTE sa používa na kávu, čaj a iné teplé nápoje, ako je napríklad kakao. Hodí sa aj na dezerty, ako napr. puding a podobne. Hlava lyžičky na kávu je oproti bežnej lyžici pomerne menšia a používa sa na zamiešanie a naberanie nápoja. Vzhľadom na jej veľkosť je určená pre šálky a hrnčeky.

WMF oslávilo 150 rokov príborov. Pre jubilejnú kolekciu príborov WMF sa nám podarilo získať Jette Joop, jednu z najúspešnejších nemeckých dizajnérok. Príbor JETTE je v každom smere niečím zvláštny. Základný tvar je klasický, dĺžka a proporcie príboru naopak moderné. Veľmi nápadné sú na príbore JETTE fazety, ktoré plasticky vystupujú na konci rukoväti. Pripomínajú tak vybrúsený drahokam.

Príbor je vyrobený z ušľachtilej nerezovej ocele so špeciálnou ochranou proti mechanickému poškodeniu Cromargan protect®. Vďaka tomuto materiálu je príbor 150x odolnejší než bežný príbor z nerezovej ocele. Aj po rokoch používania bude bez škrabancov!

KÓD: WM1274979340

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu