produkt sa už nepredáva

Príbor Kent Cromargan protect®: monoblok nôž

z jedného kusa ocele

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Monoblokový nôž Kent je určený na hlavný chodalebo hlavné jedlo menu.

Vysoko kvalitný nôž vyrobený z jedného kusa špeciálnej, vysoko odolnej nehrdzavejúcej ocele Cromargan protect® patrí rovnako ako vidlička a lyžica do základnej súpravy príborov na hlavný chod.

Vlnitý zábrus ostria noža výrazne zjednodušuje krájanie akýchkoľvek pokrmov. Nôž prestierame zásadne vpravo, ostrím smerom k tanieru.

Ku každej kolekcii príborov WMF sú v ponuke dizajnovo zhodné nože.

Moderný príbor plný klasického pôvabu. Mäkké zaoblenie a nitkový dekor, jemne prechádzajúci k spodnej časti, poukazuje na tradičné vzory. Spojenie tradície a modernity robí príbor Kent veľmi všestranným. Vo vidieckom štýle alebo trendy, príbory Kent spĺňajú oboje, sú moderné a tradičné súčasne.

Príbor Kent je vyrobený z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele so špeciálnou ochranou proti mechanickému poškodeniu Cromargan protect®. Vďaka použitému materiálu je 150x odolnejší než bežný príbor z nehrdzavejúcej ocele. Aj po rokoch používania bude bez škrabancov! Cromargan protect® sa nachádza vo všetkých často používaných a intenzívne namáhaných častiach príborov. Viac o materiáli Cromargan protect® nájdete tu.

KÓD: WM1207036349

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu