produkt sa už nepredáva

Príbor Kent Cromargan protect®: naberačka

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Polievková naberačka Kent s vyváženými proporciami. Využijete ju na naberanie, nalievanie a servírovanie ideálnych porcií polievok či rôznych dusených pokrmov typu ragú alebo chilli con carne, štýlovo a bez nežiaduceho rozliatia. Tento viacúčelový pomocník sa výborne hodí napríklad počas prípravy rizota na postupné prilievanie tekutiny. Naberačku uplatníte aj pri servírovaní ovocného šalátu na tanier, naberanie ovocia z letných bowle alebo na nalievanie punču.

Ku každej kolekcii príborov WMF je v ponuke dizajnovo zhodná naberačka.

Moderný príbor plný klasického pôvabu. Mäkké zaoblenie a nitkový dekor, jemne prechádzajúci ku spodnej časti, poukazuje na tradičné vzory. Spojenie tradície a modernity činí WMF príbor Kent veľmi všestranným. Vo vidieckom štýle alebo trendový, príbory Kent spĺňajú oboje, sú moderné a tradičné súčasne.

Príbor Kent je vyrobený z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele so špeciálnou ochranou proti mechanickému poškodeniu Cromargan protect®. Okrem toho je vďaka použitému materiálu 150x odolnejší než bežný príbor z nehrdzavejúcej ocele. Aj po rokoch používania bude bez škrabancov! Cromargan protect® sa nachádza vo všetkých často používaných a intenzívne namáhaných častiach príborov. Viac o materiáli Cromargan protect® nájdete tu.

KÓD: WM1207146340

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu