produkt sa už nepredáva

Príbor Lingo Cromargan protect®: lyžička na cukor

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Lyžička na cukor Lingo sa používa na jemný cukor. Na stole prestretom na raňajky ju možno použiť aj na marmeládu. Vďaka okrúhlemu tvaru sa veľmi podobá lyžičke na smotanu / müsli, je však celkovo menšia. Nemala by chýbať ani na dokonale prestretom stolíku, kde sa podáva káva alebo čaj. Vďaka nej môže byť aj servírovanie a dávkovanie cukru estetickým pôžitkom.

Príbor Lingo prezentuje oslňujúcu silu okamihu. Tento elegantný príbor s povrchom lešteným do vysokého lesku a nevšedným zakrivením prednej strany je lákavý už na prvý pohľad. Jeho prítomnosť je vďaka zrkadlovým odleskom neprehliadnuteľná. Dokonalý vizuálny efekt tiež potvrdzuje príjemný pocit pri jeho uchopení, kedy zaujmú vyvážené proporcie a zadná prehnutá strana príboru. Nože sú vybavené vsadenou kovanou čepeľou.

Príbor je vyrobený z ušľachtilej nerezovej ocele so špeciálnou ochranou proti mechanickému poškodeniu Cromargan protect®. Vďaka tomuto materiálu je príbor 150x odolnejší než bežný nerezový príbor. Aj po rokoch používania bude bez škrabancov! Cromargan protect® je v ponuke u všetkých často používaných a intenzívne namáhaných častí príborov. Viac o materiáli Cromargan protect® nájdete tu.

KÓD: WM1277756340

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu