produkt sa už nepredáva

Príbor Lingo Cromargan protect®: príbor na ryby

2-dielny

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

1x vidlička, 1x nôž

Príbor na ryby Lingo sa používa výhradne na rybie filety alebo celú rybu. Nôž na ryby nemá brúsené ostrie a je teda určený iba na rozdelenie ryby, príp. na manipuláciu s ňou. Ostrie noža má symetrický tvar, smerom dole od rukoväte je odsadené. Charakteristickým znakom vidličky na ryby je výrez od hrotov do hlavy vidličky, možno ju však používať aj obvyklým spôsobom a je takmer identická s vidličkou na predjedlo / dezert.

Príbor Lingo prezentuje oslňujúcu silu okamihu. Tento elegantný príbor s povrchom lešteným do vysokého lesku a nevšedným zakrivením prednej strany je lákavý už na prvý pohľad. Jeho prítomnosť je vďaka zrkadlovým odleskom neprehliadnuteľná. Dokonalý vizuálny efekt tiež potvrdzuje príjemný pocit pri jeho uchopení, kedy zaujmú vyvážené proporcie a zadná prehnutá strana príboru. Nože sú vybavené vsadenou kovanou čepeľou.

Príbor je vyrobený z ušľachtilej nerezovej ocele so špeciálnou ochranou proti mechanickému poškodeniu Cromargan protect®. Vďaka tomuto materiálu je príbor 150x odolnejší než bežný nerezový príbor. Aj po rokoch používania bude bez škrabancov! Cromargan protect® je v ponuke u všetkých často používaných a intenzívne namáhaných častí príborov. Viac o materiáli Cromargan protect® nájdete tu.

KÓD: WM1277356346

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu