produkt sa už nepredáva

Príbor Linum Cromargan protect®: dezertná vidlička

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Osvedčené puristické tvary v novom materiálovom vyhotovení

Dezertná vidlička Linum krásne doplní vaše príbory z tejto kolekcie aj počas záverečného chodu – sladké bodky v podobe nadýchaného piškótového koláča s jahodovým krémom či čokoládového suflé so šľahačkou.

Dezertná vidlička (resp. vidlička na koláč) sa používa na najrôznejšie druhy koláčov a tort, ale je vhodná aj, ako už jej meno napovedá, na celý rad ďalších dezertov. Využijete ju tiež na slané predkrmy, drobné pochutiny a všemožné dobroty, od mini rolád z lososa po syrové jednohubky. Zvyčajne má tri hroty slúžiace na odkrojenie a následné nabratie pokrmu. Predná časť dezertnej vidličky je menšia a užšia, ako pri bežnej vidličke.

Ku každej kolekcii príborov WMF je v ponuke dizajnovo zhodná dezertná vidlička.

Príbory Linumv čistom dizajne s kefovaným zamatovým povrchom vkusne doplnia akokoľvek prestretý stôl, ale potešia najmä milovníkov jednoduchých línií a minimalizmu. Puristické tvary príboru Linum z dielne Porsche Design Studio sú vhodné na každodenné použitie, rovnako ako na slávnostnú tabuľu. Mierne prehnutie spodnej časti rukovätí umožňuje pohodlné držanie príboru. Nože zo série Linum sú vyrobené z jedného kusa ocele a kalené na dlhotrvajúcu ostrosť.

Tvary príborov Linum právom získali prestížne ocenenie za dizajn iF design award 2016.

Obľúbené minimalisticky jednoduché príbory Linum prichádzajú v roku 2017 vo verzii z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele so špeciálnou ochranou proti mechanickému poškodeniu Cromargan protect®. Vďaka použitému materiálu sú príbory 150x odolnejšie než bežný príbor z nehrdzavejúcej ocele. Aj po rokoch používania budú bez škrabancov! Cromargan protect® sa nachádza vo všetkých často používaných a intenzívne namáhaných častiach príborov. Viac o materiáli Cromargan protect® nájdete tu.

KÓD: WM1202646330

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu