produkt sa už nepredáva

Príbor Linum Cromargan protect®: lyžica

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Osvedčené puristické tvary v novom materiálovom vyhotovení

Elegantná, puristická lyžica Linum k hlavnému chodu sa používa prevažne na polievky podávané v hlbokom tanieri alebo na omáčky.

Okrem toho ju môžete využiť aj na servírovanie pokrmov, naberanie šalátov, cestovín či rôznych rizot a kaší. Lyžica má rovnakú veľkosť ako stredný príbor na šalát. Na stole ju prestierame vpravo od taniera a noža.

Ku každej kolekcii príborov WMF je v ponuke dizajnovo zhodná lyžica k menu.

Príbory Linumv čistom dizajne s kefovaným zamatovým povrchom vkusne doplnia akokoľvek prestretý stôl, ale potešia najmä milovníkov jednoduchých línií a minimalizmu. Puristické tvary príboru Linum z dielne Porsche Design Studio sú vhodné na každodenné použitie, rovnako ako na slávnostnú tabuľu. Mierne prehnutie spodnej časti rukovätí umožňuje pohodlné držanie príboru. Nože zo série Linum sú vyrobené z jedného kusa ocele a kalené na dlhotrvajúcu ostrosť.

Tvary príborov Linum právom získali prestížne ocenenie za dizajn iF design award 2016.

Obľúbené minimalisticky jednoduché príbory Linum prichádzajú v roku 2017 vo verzii z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele so špeciálnou ochranou proti mechanickému poškodeniu Cromargan protect®. Vďaka použitému materiálu sú príbory 150x odolnejšie než bežný príbor z nehrdzavejúcej ocele. Aj po rokoch používania budú bez škrabancov! Cromargan protect® sa nachádza vo všetkých často používaných a intenzívne namáhaných častiach príborov. Viac o materiáli Cromargan protect® nájdete tu.

KÓD: WM1202016330

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu