produkt sa už nepredáva

Príbor Linum Cromargan protect®: lyžička na espresso

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Osvedčené puristické tvary v novom materiálovom vyhotovení

Jednoducho tvarovanú lyžičku na espresso Linum využijete pri podávaní čerstvo pripraveného espressa na mnoho spôsobov. Klasické espresso s objemom 30 ml, intenzívne maličké ristretto, povzbudzujúce doppio či odľahčené macchiato s vrstvičkou mliečnej peny. Ktoré je to vaše?

Lyžička na espresso, známa aj ako mocca lyžička, je navrhnutá špeciálne pre podšálku k malému hrnčeku na známou talianskou kávou. Je teda menšia a drobnejšia ako bežná lyžička na kávu/čaj. Používa sa na espresso, kde ju využijete na zamiešanie cukru a mlieka či vychutnanie zamatovej peny. Rovnako tak ju môžete použiť aj pri podávaní čaju a iných nápojov v malých šálkach, uplatnenie nájde aj pri podávaní mini-dezertov typu panna cotta v drobných mištičkách.

Ku každej kolekcii príborov WMF je v ponuke dizajnovo zhodná lyžička na espresso.

Príbory Linumv čistom dizajne s kefovaným zamatovým povrchom vkusne doplnia akokoľvek prestretý stôl, ale potešia najmä milovníkov jednoduchých línií a minimalizmu. Puristické tvary príboru Linum z dielne Porsche Design Studio sú vhodné na každodenné použitie, rovnako ako na slávnostnú tabuľu. Mierne prehnutie spodnej časti rukovätí umožňuje pohodlné držanie príboru. Nože zo série Linum sú vyrobené z jedného kusa ocele a kalené na dlhotrvajúcu ostrosť.

Tvary príborov Linum právom získali prestížne ocenenie za dizajn iF design award 2016.

Obľúbené minimalisticky jednoduché príbory Linum prichádzajú v roku 2017 vo verzii z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele so špeciálnou ochranou proti mechanickému poškodeniu Cromargan protect®. Vďaka použitému materiálu sú príbory 150x odolnejšie než bežný príbor z nehrdzavejúcej ocele. Aj po rokoch používania budú bez škrabancov! Cromargan protect® sa nachádza vo všetkých často používaných a intenzívne namáhaných častiach príborov. Viac o materiáli Cromargan protect® nájdete tu.

KÓD: WM1202096330

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu