produkt sa už nepredáva

Príbor Linum: dezertná vidlička

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Dezertná vidlička Linum krásne doplní vaše príbory z tejto kolekcie počas záverečného chodu – sladkej bodky v podobe nadýchaného piškótového koláča s jahodovým krémom či čokoládového suflé so šľahačkou.

Dezertná vidlička (resp. vidlička na koláč) sa používa na najrôznejšie druhy koláčov a tort, ale je tiež vhodná, ako jej meno napovedá, na celý rad ďalších dezertov. Využijete ju tiež na slané predkrmy, drobné pochutiny a všemožné dobroty, od mini rolád z lososa až po syrové jednohubky. Zvyčajne má tri hroty slúžiace na odkrojenie a následné nabratie pokrmu. Predná časť dezertnej vidličky je menšia a užšia, ako je to pri bežnej vidličke.

Ku každej kolekcii príborov WMF je v ponuke dizajnovo zhodná dezertná vidlička.

Puristické tvary príboru Linum z dielne Porsche Design Studio sa hodia dobre ako na každodenné použitie, tak aj na slávnostnú tabuľu. Aktuálny dizajn príborov snúbený s kefovaným povrchom sa dobre zladí s akýmkoľvek štýlom prestierania a nájde si miesto v každej kuchyni. Mierne prehnutie spodnej časti rukovätí umožňuje pohodlné držanie príboru. Nože série Linum sú vyrobené z jedného kusa ocele a zakalené na dlhotrvajúce ostrie.

  • Čistý dizajn, elegantný brúsený povrch
  • Prestížne ocenenie za dizajn: iF Design Award
  • Z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®
  • Vhodné umývanie v umývačke riadu


Príbor Linum je vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá obsahuje 72 % ocele, 18 % chrómu a 10 % niklu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti potravinovým kyselinám. Navyše sa dobre čistí.

KÓD: WM1202646030

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu