produkt sa už nepredáva

Príbor Linum: lyžička na espresso

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Jednoducho tvarovanú lyžičku na espresso Linum využijete pri podávaní čerstvo pripraveného espressa na mnoho spôsobov. Klasické espresso s objemom 30 ml, intenzívne maličké ristretto, povzbudzujúce doppio či odľahčené macchiato s vrstvičkou mliečnej peny. Ktoré je to vaše?

Lyžička na espresso, známa aj ako mocca lyžička, je navrhnutá špeciálne pre podšálku k malému hrnčeku na známou talianskou kávou. Je teda menšia a drobnejšia ako bežná lyžička na kávu/čaj. Používa sa na espresso, kde ju využijete na zamiešanie cukru a mlieka či vychutnanie zamatovej peny. Rovnako tak ju môžete použiť aj pri podávaní čaju a iných nápojov v malých šálkach, uplatnenie nájde aj pri podávaní mini-dezertov typu panna cotta v drobných mištičkách.

Ku každej kolekcii príborov WMF je v ponuke dizajnovo zhodná lyžička na espresso.

Puristické tvary príboru Linum z dielne Porsche Design Studio sa hodia dobre ako na každodenné použitie, tak aj na slávnostnú tabuľu. Aktuálny dizajn príborov snúbený s kefovaným povrchom sa dobre zladí s akýmkoľvek štýlom prestierania a nájde si miesto v každej kuchyni. Mierne prehnutie spodnej časti rukovätí umožňuje pohodlné držanie príboru. Nože série Linum sú vyrobené z jedného kusa ocele a zakalené na dlhotrvajúce ostrie.

  • Čistý dizajn, elegantný brúsený povrch
  • Prestížne ocenenie za dizajn: iF Design Award
  • Z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®
  • Vhodné umývanie v umývačke riadu


Príbor Linum je vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá obsahuje 72 % ocele, 18 % chrómu a 10 % niklu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti potravinovým kyselinám. Navyše sa dobre čistí.

KÓD: WM1202096030

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu