produkt sa už nepredáva

Príbor Linum: naberačka

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Polievkovú naberačku Linum s vyváženými proporciami a praktickou hlbokou funkčnou časťou využijete na naberanie, nalievanie a servírovanie ideálnych porcií polievok či rôznych dusených pokrmov typu chilli con carne. To všetko štýlovo a bez nežiaduceho rozliatia. Tento viacúčelový pomocník sa výborne hodí napríklad počas prípravy rizota na postupné prilievanie tekutiny. Uplatníte ju aj pri servírovaní ovocného šalátu na tanier, naberanie ovocia z letných bowle alebo na nalievanie punču. Skrátka dôležitá pomôcka v akejkoľvek kuchyni.

Ku každej kolekcii príborov WMF je v ponuke dizajnovo zhodná naberačka.

Puristické tvary príboru Linum z dielne Porsche Design Studio sú rovnako vhodné na každodenné použitie ako aj na slávnostnú tabuľu. Aktuálny dizajn príborov v spojitosti s kefovaným povrchom je možné dobre zladiť s akýmkoľvek štýlom prestierania a nájde si miesto v každej kuchyni. Mierne prehnutie spodnej časti rukovätí umožňuje pohodlné držanie príboru. Nože série Linum sú vyrobené z jedného kusa ocele a kalené tak, aby mali dlhotrvajúce ostrie.

  • Čistý dizajn, elegantný brúsený povrch
  • Prestížne ocenenie za dizajn: iF Design Award
  • Z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®
  • Možno umývať v umývačke riadu

Príbor Linum je vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá obsahuje 72 % ocele, 18 % chrómu a 10 % niklu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti potravinovým kyselinám. A okrem toho sa dobre čistí.

KÓD: WM1202146030

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu