produkt sa už nepredáva

Príbor Linum: príbor na šalát, veľký

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Príbor na šalát Linum je určený predovšetkým na šaláty a rôzne druhy cestovín. Príbor má dlhé rukoväti, ktoré zabránia tomu, aby pri miešaní skĺzol do šalátu alebo do misy.

Klasický príbor na šalát sa skladá z dvoch lyžíc: jedná má plnú hlavu, kým druhá má v hlave výrez umožňujúci odkvapkanie šalátovej zálievky pri servírovaní. Príbor na šalát využijete ako na miešanie šalátu pri jeho príprave, tak aj na spôsobné podávanie jednotlivých porcií šalátu na stole priamo z misy.

Šalátový príbor je spravidla v ponuke v dvoch veľkostiach.

Ku každej kolekcii príborov WMF je v ponuke dizajnovo zhodné príbory na šalát.

Puristické tvary príboru Linum z dielne Porsche Design Studio sa hodia dobre ako na každodenné použitie, tak aj na slávnostnú tabuľu. Aktuálny dizajn príborov snúbený s kefovaným povrchom sa dobre zladí s akýmkoľvek štýlom prestierania a nájde si miesto v každej kuchyni. Mierne prehnutie spodnej časti rukovätí umožňuje pohodlné držanie príboru. Nože série Linum sú vyrobené z jedného kusa ocele a zakalené na dlhotrvajúce ostrie.

  • Čistý dizajn, elegantný brúsený povrch
  • Prestížne ocenenie za dizajn: iF Design Award
  • Z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®
  • Vhodné umývanie v umývačke riadu


Príbor Linum je vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá obsahuje 72 % ocele, 18 % chrómu a 10 % niklu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti potravinovým kyselinám. Navyše sa dobre čistí.

KÓD: WM1202216030

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu