produkt sa už nepredáva

Príbor Linum: servírovacia lyžica

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Pomocou krásnej, čiste tvarovanej servírovacej lyžice Linum bude pre vás podávanie vašich kulinárskych výtvorov potešením.

Servírovacia lyžica, známa aj ako lyžica na zeleninu alebo zemiaky, je prirodzene nevyhnutnou pomôckou na spôsobné a elegantné servírovanie celého radu pokrmov. Používa sa na zeleninu, ryžu, zemiaky alebo na najrôznejšie druhy nákypov.

Lyžica na servírovanie je väčšia než bežná lyžica. Jej hlava má tvar skôr kruhu než oválu, čo umožňuje jednoduchšie naberanie pokrmov. Dlhá rukoväť je zase výhodná na servírovanie pri stole.

Ku každej kolekcii príborov WMF je v ponuke dizajnovo zhodná servírovacia lyžica.

Puristické tvary príboru Linum z dielne Porsche Design Studio sa hodia dobre ako na každodenné použitie, tak aj na slávnostnú tabuľu. Aktuálny dizajn príborov snúbený s kefovaným povrchom sa dobre zladí s akýmkoľvek štýlom prestierania a nájde si miesto v každej kuchyni. Mierne prehnutie spodnej časti rukovätí umožňuje pohodlné držanie príboru. Nože série Linum sú vyrobené z jedného kusa ocele a zakalené na dlhotrvajúce ostrie.

  • Čistý dizajn, elegantný brúsený povrch
  • Prestížne ocenenie za dizajn: iF Design Award
  • Z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®
  • Vhodné umývanie v umývačke riadu


Príbor Linum je vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá obsahuje 72 % ocele, 18 % chrómu a 10 % niklu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti potravinovým kyselinám. Navyše sa dobre čistí.

KÓD: WM1202166030

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu