produkt sa už nepredáva

Príbor Linum: servírovacia vidlička

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Elegantnú servírovaciu vidličku Linum s vyváženými proporciami využijete na servírovanie rôznych krájaných mias, rolád, údenín, syrov alebo aj lososa či nakladaných delikates. Môžete ju použiť v kuchyni tiež napríklad pri manipulácii s horúcim pečeným mäsom, na pridržanie mäsa pri filetovaní a pod.

Servírovací vidlička má dva dlhé hroty, ktoré umožňujú jednoduché a bezpečné napichnutie pokrmu. Je obzvlášť vhodná na štýlové servírovanie pri stole.

Ku každej kolekcii príborov WMF je v ponuke dizajnovo zhodná servírovacia vidlička.

Puristické tvary príboru Linum z dielne Porsche Design Studio sa hodia dobre ako na každodenné použitie, tak aj na slávnostnú tabuľu. Aktuálny dizajn príborov snúbený s kefovaným povrchom sa dobre zladí s akýmkoľvek štýlom prestierania a nájde si miesto v každej kuchyni. Mierne prehnutie spodnej časti rukovätí umožňuje pohodlné držanie príboru. Nože série Linum sú vyrobené z jedného kusa ocele a zakalené na dlhotrvajúce ostrie.

  • Čistý dizajn, elegantný brúsený povrch
  • Prestížne ocenenie za dizajn: iF Design Award
  • Z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®
  • Vhodné umývanie v umývačke riadu


Príbor Linum je vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá obsahuje 72 % ocele, 18 % chrómu a 10 % niklu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti potravinovým kyselinám. Navyše sa dobre čistí.

KÓD: WM1202306030

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu