produkt sa už nepredáva

Príbor Loft Cromargan protect®: súprava na servírovanie

3-dielna

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

1x servírovacia lyžica, 1x naberačka na omáčku, 1x servírovací vidlička

Servírovacia vidlička Loft sa používa na servírovanie rôznych krájaných druhov mias, údenín, syrov alebo aj lososa či konzervovaných delikates. Môžete ju použiť aj v kuchyni ako vidličku na mäso, na podržanie mäsa pri filetovaní. Servírovacia vidlička má dva dlhé hroty, ktoré umožňujú jednoduché a bezpečné napichnutie pokrmu. Zvlášť dobre sa hodí na servírovanie pri stole.

Servírovacia lyžica Loft sa používa na zeleninu, ryžu a zemiaky alebo na najrôznejšie druhy nákypov. Servírovacia lyžica, známa tiež ako lyžica na zeleninu alebo zemiaky, je prirodzene nevyhnutnou pomôckou na spôsobné a perfektné servírovanie pokrmov. Servírovacia lyžica je väčšia ako bežná lyžica a jej hlava má skôr tvar kruhu než oválu, a to preto, aby sa pokrmy dali ľahšie naberať. Servírovacia lyžica má dlhú rukoväť, čo je výhodné pre servírovanie pri stole.

Naberačka na omáčku Loft sa používa na omáčky alebo aj na dressingy. Naberacia lyžica na konci rukoväti je ideálna na naberanie omáčok alebo dressingov a ich servírovanie. Naberačka na omáčku je určená na podávanie na stôl a dajú sa ňou ľahko dávkovať aj malé množstvá omáčok a servírovať ich na taniere.

WMF príbor Loft pôsobí zdržanlivo, predsa však zaujme. Čisté geometrické kontúry a zmatnený povrch činí z príboru Loft príbor zameraný na dizajn, pôsobiaci ľahko a elegantne. Vzhľadom na jeho vecnosť a formálnu prísnosť pôsobí takmer puristicky. Mäkko zmatnená rukoväť pôsobí vznešene a prechod k prednej časti je v kolekcii príborov Loft výrazne ohraničený a zboku ešte podčiarknutý výrazným odsadením. Rozdiel je umocnený aj odlíšením povrchu. Vysoko lesklá funkčná časť prechádza do matnej brúsenej rukoväti.

KÓD: WM1264926390

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu