produkt sa už nepredáva

Príbor Lyric Cromargan protect®: stredná súprava 66 kusov

vkladaná čepeľ, kombinácia lesk a mat

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

12x lyžica, 12x vidlička, 12x nôž, 12x lyžička na kávu / čaj, 12x dezertná vidlička, 1x 2-dielny príbor na šalát, 1x servírovacia lyžica, 1x naberačka na omáčku, 1x servírovacia vidlička, 1x lopatka na tortu

WMF príbor Lyric je jasne členený a harmonicky proporčný príbor, ktorý splní všetky vaše očakávania ohľadom dizajnu. Matná rukoväť príboru Lyric kontrastuje s lesklou prednou časťou. Vďaka veľkej sile materiálu sedí WMF príbor Lyric dobre v ruke.

Čisté línie a veľké plochy ponúkajú svoje miesto na ďalšiu dizajnovú tvorbu. Pomocou modernej laserovej technológii je možné na nôž, vidličku alebo na lyžicu pridať vlastný motív. Lyric tak ponúka úplne novú možnosť individualizácie, poskytuje priestor pre vašu fantáziu, podnecuje vašu predstavivosť. Príbory Lyric sú v ponuke v troch rôznych verziách.

Príbor Lyric je vyrobený z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele so špeciálnou ochranou proti mechanickému poškodeniu Cromargan protect®. Navyše vďaka použitému materiálu je 150x odolnejší než bežný príbor z nehrdzavejúcej ocele. Aj po rokoch používania bude bez škrabancov! Cromargan protect® je v ponuke vo všetkých často používaných a intenzívne namáhaných častí príborov. Viac o materiáli Cromargan protect® nájdete tu.

KÓD: WM1161006391

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu