produkt sa už nepredáva

Príbor Palma: naberačka

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Polievkovú naberačku Palma so šikovne tvarovanou funkčnou časťou využijete na naberanie, nalievanie a servírovanie ideálnych porcií polievok a rôznych dusených pokrmov typu chilli con carne, štýlovo a bez nežiaduceho rozliatia. Tento viacúčelový pomocník sa výborne hodí aj počas prípravy rizota na postupné prilievanie tekutiny. Naberačku uplatníte aj pri servírovaní ovocného šalátu na tanier, naberaní ovocia z letných bowle alebo pri nalievaní punču.

Ku každej kolekcii príborov WMF je v ponuke dizajnovo zhodná naberačka.

Príbor Palma dodá punc výnimočnosti vášmu prestretému stolu pri každodennom použití, v modernom prostredí aj spolu s tradičným porcelánom. Jeho striedmy dizajn s jemne tvarovanými líniami a vyváženými proporciami vyžaruje jednoduchú eleganciu. Nápadný detail vysoko leštených príborov Palma tvorí kontrastná čepeľ monoblokových nožov.

Príbor Palma je vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá obsahuje 72 % ocele, 18 % chrómu a 10 % niklu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásne lesklý a zároveň sa dobre čistí.

KÓD: WM1272146040

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu