produkt sa už nepredáva

Príbor Palma: príbor na šalát, veľký

Zavolejte nám na 0800 212 100 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Príbor na šalát Palma je v ponuke v dvoch rôznych veľkostiach a je určený na šaláty a rôzne druhy cestovín. Príbor má dlhé rukoväti, ktoré zabránia tomu, aby pri miešaní skĺzol do šalátu alebo do misy. Príbor na šalát sa skladá z dvoch lyžíc s plochou hlavou, v jednej hlave je výrez umožňujúci odkvapkanie šalátovej zálievky pri servírovaní. Ku každej kolekcii príborov WMF sú v ponuke dizajnovo zhodné príbory na šalát.

Príbor Palma dodá punc výnimočnosti vášmu prestretému stolu pri každodennom použití, v modernom prostredí i spoločne s tradičným porcelánom. Jeho striedmy dizajn, s jemne tvarovanými líniami a vyváženými proporciami, vyžaruje jednoduchú eleganciu. Nápadný detail vysoko leštených príborov Palma tvorí kontrastná čepeľ monoblokových nožov.

Príbor Palma je vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá obsahuje 72 % ocele, 18 % chrómu a 10 % niklu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásne lesklý a zároveň sa dobre čistí.

KÓD: WM1272216040

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu