DOPRAVA ZADARMO

WMF

Príbor Premiere Cromargan protect®: stredná súprava 66 kusov

vkladaná čepeľ, leštené

  • 1 130,00 €
  • na sklade 1 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: WM1119006341
Značka: WMF
Séria: WMF Premiere
Dizajnér: Fred Danner
Materiál: leštené
nehrdzavejúca oceľ Cromargan protect®
vhodné do umývačky riadu

Popis produktu

12x lyžica, 12x vidlička, 12x nôž, 12x lyžička na kávu / čaj, 12x dezertná vidlička, 1x príbor na šalát, 1x servírovacia lyžica, 1x naberačka na omáčku, 1x servírovacia vidlička, 1x lopatka na tortu

Drobný motív lístkov WMF príboru Premiere je majstrovsky prepracovaný a opakuje sa tiež na zadnej strane. Osemhranná rukoväť noža i náročná výzdoba poukazujú na vysokú úroveň spracovania tohto príboru.

Drobný motiv lístkov WMF príboru Premiere je majstrovsky prepracovaný a opakuje sa tiež na zadnej strane. Osemhranná rukoväť noža i náročná výzdoba poukazujú na vysokú úroveň spracovania. Navyše, vďaka použitému materiálu je 150x odolnejší než bežný príbor z nehrdzavejúcej ocele. Aj po rokoch používania bude bez škrabancov! Cromargan protect® je v ponuke pre všetky často používané a intenzívne namáhané časti príborov. Viac o materiáli Cromargan protect® nájdete tu.

KÓD VÝROBCA: 11.1900.6341

O značke WMF

WMF

Nemecká precíznosť v spojení s najmodernejšími technológiami, to je WMF, značka s dlhoročnou tradíciou. Od roku 1853 vyrába mimoriadne kvalitné a vzhľadovo prepracované vybavenie do kuchyne a domácnosti s dlhou životnosťou.

Vylepšujeme pre vás Kulinu!

Práve prebiehajú kľúčové zmeny v našom sklade, pre ešte rýchlejšie odbavenie vašich objednávok. Expedícia balíčkov je z tohoto dôvodu do 4.6.2020 pozastavená. Ďakujeme za pochopenie. Tím Kuliny.