produkt sa už nepredáva

Príbor Sinus: dezertná vidlička

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Dezertná vidlička Sinus krásne doplní vaše príbory z tejto kolekcie aj počas záverečného chodu – sladké bodky v podobe nadýchaného piškótového koláča s jahodovým krémom či čokoládového suflé so šľahačkou.

Dezertná vidlička (resp. vidlička na koláč) sa používa na najrôznejšie druhy koláčov a tort, ale je vhodná, ako už jej meno napovedá, na celý rad ďalších dezertov. Využijete ju rovnako na slané predkrmy, drobné pochutiny a všemožné dobroty, od mini rolád z lososa po syrové jednohubky. Zvyčajne má tri hroty slúžiace na odkrojenie a následné nabratie pokrmu. Predná časť dezertnej vidličky je menšia a užšia, ako je to pri bežnej vidličke.

Ku každej kolekcii príborov WMF je v ponuke dizajnovo zhodná dezertná vidlička.

Harmonické tvary a dobre vyvážené proporcie predurčujú príbor Sinus WMF na univerzálne použitie. Kované čepele nožov zo špeciálnej ocele zaisťujú dlhotrvajúcu ostrosť, ich duté rukoväti zase pohodlné držanie. Povrch leštený do vysokého lesku príboru Sinus vytvára mäkké prirodzené odlesky svetla, čo spolu s mierne asymetrickým tvarom robí príbor zaujímavým.

Príbor Sinus je vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá obsahuje 72 % ocele, 18 % chrómu a 10 % niklu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásne lesklý a zároveň sa dobre čistí.

KÓD: WM1265646040

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu