produkt sa už nepredáva

Príbor Sinus: lyžička na kávu/čaj

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Elegantnú lyžičku na kávu/čaj Sinus využijete pri podávaní teplých a horúcich nápojov, primárne kávy a čaju. Môžete ju použiť aj na iné teplé nápoje, ako je napríklad kakao, horúca čokoláda alebo varené víno. Lyžička na kávu/čaj je vhodná aj na dezerty – napr. puding a podobne, pochutnáte si s ňou aj na zdravej desiate v podobe jogurtu alebo tvarohového krému.

Hlava lyžičky na kávu je oproti bežnej lyžici pomerne menšia a používa sa na zamiešanie a naberanie nápoja. Vzhľadom na svoju veľkosť je určená k šálkam a hrnčekom, respektíve miskám.

Ku každej kolekcii príborov WMF je v ponuke dizajnovo zhodná lyžička na kávu/čaj.

Harmonické tvary a dobre vyvážené proporcie predurčujú príbor Sinus WMF na univerzálne použitie. Kované čepele nožov zo špeciálnej ocele zaisťujú dlhotrvajúcu ostrosť, ich duté rukoväti zase pohodlné držanie. Povrch leštený do vysokého lesku príboru Sinus vytvára mäkké prirodzené odlesky svetla, čo spolu s mierne asymetrickým tvarom robí príbor zaujímavým.

Príbor Sinus je vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá obsahuje 72 % ocele, 18 % chrómu a 10 % niklu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásne lesklý a zároveň sa dobre čistí.

KÓD: WM1265076040

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu