produkt sa už nepredáva

Príbor Sinus: príbor na šalát, veľký

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Príbor na šalát Sinus je určený predovšetkým na šaláty a rôzne druhy cestovín. Príbor má dlhé rukoväti, ktoré zabránia tomu, aby pri miešaní skĺzol do šalátu alebo do misy.

Klasický príbor na šalát sa skladá z dvoch lyžíc: jedná má plnú hlavu, kým druhá má v hlave výrez umožňujúci odkvapkanie šalátovej zálievky pri servírovaní. Príbor na šalát využijete ako na premiešanie šalátu pri jeho príprave, tak aj na spôsobné podávanie jednotlivých porcií šalátu na stole priamo z misy.

Šalátový príbor je spravidla v ponuke v dvoch veľkostiach.

Ku každej kolekcii príborov WMF sú v ponuke dizajnovo zhodné príbory na šalát.

Harmonické tvary a dobre vyvážené proporcie predurčujú príbor Sinus WMF na univerzálne použitie. Kované čepele nožov zo špeciálnej ocele zaisťujú dlhotrvajúcu ostrosť, ich duté rukoväti zase pohodlné držanie. Povrch leštený do vysokého lesku príboru Sinus vytvára mäkké prirodzené odlesky svetla, čo spolu s mierne asymetrickým tvarom robí príbor zaujímavým.

Príbor Sinus je vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá obsahuje 72 % ocele, 18 % chrómu a 10 % niklu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásne lesklý a zároveň sa dobre čistí.

KÓD: WM1265216040

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu