produkt sa už nepredáva

Príbor Sinus: servírovacia lyžica

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Pomocou krásnej okrúhlej servírovacej lyžice Sinus bude pre vás podávanie vašich kulinárskych výtvorov potešením.

Servírovacia lyžica, známa aj ako lyžica na zeleninu alebo zemiaky, je prirodzenou nevyhnutnou pomôckou na spôsobné a elegantné servírovanie celého radu pokrmov. Používa sa na zeleninu, ryžu, zemiaky alebo na najrôznejšie druhy nákypov.

Lyžica na servírovanie je väčšia ako bežná lyžica. Jej hlava má skôr tvar kruhu než oválu, čo umožňuje jednoduchšie naberanie pokrmov. Dlhá rukoväť je zase výhodná na servírovanie pri stole.

Ku každej kolekcii príborov WMF je v ponuke dizajnovo zhodná servírovacia lyžica.

Harmonické tvary a dobre vyvážené proporcie predurčujú príbor Sinus WMF na univerzálne použitie. Kované čepele nožov zo špeciálnej ocele zaisťujú dlhotrvajúcu ostrosť, ich duté rukoväti zase pohodlné držanie. Povrch leštený do vysokého lesku príboru Sinus vytvára mäkké prirodzené odlesky svetla, čo spolu s mierne asymetrickým tvarom robí príbor zaujímavým.

Príbor Sinus je vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá obsahuje 72 % ocele, 18 % chrómu a 10 % niklu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásne lesklý a zároveň sa dobre čistí.

KÓD: WM1265166040

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu