produkt sa už nepredáva

Príbor Sinus: servírovacia vidlička

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Elegantnú servírovaciu vidličku Sinus s vyváženými proporciami využijete na servírovanie rôznych krájaných mias, rolád, údenín, syrov alebo aj lososa či nakladaných delikates. Môžete ju použiť v kuchyni aj napríklad pri manipulácii s horúcim pečeným mäsom, na pridržanie mäsa pri filetovaní a pod.

Servírovacia vidlička má dva dlhé hroty, ktoré umožňujú jednoduché a bezpečné napichnutie pokrmu. Obzvlášť dobre sa hodí na štýlové servírovanie pri stole.

Ku každej kolekcii príborov WMF je v ponuke dizajnovo zhodná servírovacia vidlička.

Harmonické tvary a dobre vyvážené proporcie predurčujú príbor Sinus WMF na univerzálne použitie. Kované čepele nožov zo špeciálnej ocele zaisťujú dlhotrvajúcu ostrosť, ich duté rukoväti zase pohodlné držanie. Povrch leštený do vysokého lesku príboru Sinus vytvára mäkké prirodzené odlesky svetla, čo spolu s mierne asymetrickým tvarom robí príbor zaujímavým.

Príbor Sinus je vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá obsahuje 72 % ocele, 18 % chrómu a 10 % niklu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásne lesklý a zároveň sa dobre čistí.

KÓD: WM1265306040

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu