produkt sa už nepredáva

Príbor Stamp: lyžička na espresso

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Lyžičku na espresso Stamp využijete pri podávaní čerstvo pripraveného espressa na niekoľko spôsobov. Klasické espresso s objemom 30 ml, intenzívne maličké ristretto, povzbudzujúce doppio či odľahčené macchiato s vrstvičkou mliečnej peny. Ktoré je to vaše?

Lyžička na espresso, známa tiež ako mocca lyžička, je navrhnutá špeciálne pre podšálku k malému hrnčeku na známu taliansku kávu. Je teda menšia a drobnejšia ako bežná lyžička na kávu/čaj. Používa sa na espresso, kde ju využijete na miešanie cukru a mlieka či vychutnanie zamatovej peny. Rovnako tak ju môžete použiť aj pri podávaní čaju a iných nápojov v malých šálkach, uplatnenie nájde aj pri podávaní mini-dezertov typu panna cotta v drobných mištičkách.

Ku každej kolekcii príborov WMF je v ponuke dizajnovo zhodná lyžička na espresso.

Príbor Stamp. Jeden z najúspešnejších anglických dizajnérov uplynulého desaťročia Robin Platt navrhol pre značku WMF príbor s harmonickými tvarmi, Stamp. Príbor charakterizujú dlhé a štíhle tvary s plynulými prechodmi, ktoré sa dokonale zladia s každým typom riadu. Jednotlivé kusy príborov sa pohodlne držia a sú vhodné na každodenné použitie.

Príbor Stamp je vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá obsahuje 72 % ocele, 18 % chrómu a 10 % niklu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti potravinovým kyselinám. Navyše sa dobre čistí.

KÓD: WM1213099990

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu