produkt sa už nepredáva

Príbor Type: súprava lyžičiek na kávu / čaj

6 kusov

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Lyžička na kávu / čaj Type sa používa na kávu, čaj a iné teplé nápoje, ako je napríklad kakao. Je tiež vhodná na dezerty, ako napr. puding a podobne. Hlava lyžičky na kávu je oproti bežnej lyžici pomerne menšia a používa sa na zamiešanie a naberanie nápoja. Vzhľadom na jej veľkosť je určená pre šálky a hrnčeky. Dlhé lyžičky na kávu sú ideálne pre milovníkov väčších šálok kávy.

Príbory Type z dielne Köhler & Wilms Products sú elegantné a veľmi originálne. Ich základným znakom je individualizovaný dizajn. Každý príbor je odlišne dekorovaný na rukoväti. V sade nájdete šesť rôznych vzorov, ktoré však jednoznačne patria k sebe. Príbor je príťažlivý na pohľad, ešte viac však na prvý dotyk. Každý kus je sám o sebe krásny, spoločne potom vytvára nevšedný pohľad.

Príbor Type je vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej nerezovej ocele Cromargan®, ktorá obsahuje 72% ocele, 18% chrómu a 10% niklu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásne lesklý a zároveň sa ľahko čistí.

KÓD: WM1289666046

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu