produkt sa už nepredáva

Príbor Vela: servírovacia lyžica dierkovaná, malá

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Servírovacia lyžica dierkovaná Vela s funkciou cedenia na pohodlné vyberanie napr. zeleniny z nálevu alebo šalátu s väčším množstvom zálievky. Vďaka šikovnej veľkosti sa hodí aj do menších pohárov. Špeciálny dizajn robí z tejto lyžice originálny darček.

Servírovacia lyžica, známa tiež ako lyžica na zeleninu alebo zemiaky, je nevyhnutnou pomôckou na spôsobné a perfektné servírovanie pokrmov. Používa sa na zeleninu, ryžu, zemiaky alebo na najrôznejšie druhy nákypov. Je väčšia ako bežná lyžica. Jej hlava má tvar skôr kruhu ako oválu, čo umožňuje ľahšie naberanie pokrmov. Dlhá rukoväť je skvelá na servírovanie pri stole.

Vela je séria príborov a servírovacích doplnkov v elegantnom darčekovom balení. Nezameniteľný a fascinujúci nadčasový dizajn doplní mnoho rôznych štýlov interiéru. Vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele s vysoko lešteným povrchom.

KÓD: WM1296996040

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu

Vylepšujeme pre vás Kulinu!

Práve prebiehajú kľúčové zmeny v našom sklade, pre ešte rýchlejšie odbavenie vašich objednávok. Expedícia balíčkov je z tohoto dôvodu do 4.6.2020 pozastavená. Ďakujeme za pochopenie. Tím Kuliny.