produkt sa už nepredáva

Príbor Virginia Cromargan protect®: naberačka

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Elegantná polievková naberačka Virginia s vyváženými proporciami. Využijete ju na naberanie, nalievanie a servírovanie ideálnych porcií polievok či rôznych dusených pokrmov typu ragú alebo chilli con carne, štýlovo a bez nežiaduceho rozliatia. Naberačka sa výborne hodí napríklad počas prípravy rizota na postupné prilievanie tekutiny. Túto všestrannú pomôcku uplatníte aj pri servírovaní ovocného šalátu na tanier, naberanie ovocia z letných bowle alebo na nalievanie punču.

Ku každej kolekcii príborov WMF je v ponuke dizajnovo zhodná naberačka.

Virginia je príbor, ktorého tvar našiel inšpiráciu v prírode. Mäkké, moderné a krehké tvary modelu WMF Virginia zvýrazňujú jeho leštený povrch. Príbor plný protikladov. Jemné zvlnenie sa tu stretáva s asymetrickými líniami. Zmatnený povrch vyniká v kontraste s lesklými časťami. Plynulé prechody sú tým, čo z príborov Virginia robí harmonickú symfóniu tvarov.


Príbor Virginia je okrem toho vďaka použitému materiálu 150x odolnejší než bežný príbor z nehrdzavejúcej ocele. Aj po rokoch používania bude bez škrabancov! Cromargan protect® sa nachádza vo všetkých často používaných a intenzívne namáhaných častiach príborov. Viac o materiáli Cromargan protect® nájdete tu.

KÓD: WM1142146390

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu