WMF

Príbor Virginia Cromargan protect®: stredná súprava 66 kusov

vkladaná čepeľ, kombinácia lesk a mat

  • 929,00 €
  • na sklade 4 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Popis produktu

12x lyžica, 12x vidlička, 12x nôž, 12x lyžička na kávu / čaj, 12x dezertná vidlička, 1x príbor na šalát, 1x servírovacia lyžica, 1x naberačka na omáčku, 1x servírovacia vidlička, 1x lopatka na tortu

Virginia je príbor, ktorého tvar našiel inšpiráciu v prírode. Mäkké, moderné a krehké tvary modelu WMF Virginia zvýrazňuje jeho leštený povrch. Príbor plný protikladov. Jemné zvlnenie sa tu stretáva s asymetrickými líniami. Zmatnený povrch vyniká v kontraste s lesklými časťami. Plynulé prechody sú tým, čo z príborov Virginia činí harmonickú symfóniu tvarov.

Príbor Virginia je navyše vďaka použitému materiálu 150x odolnejší než bežný príbor z nehrdzavejúcej ocele. Aj po rokoch používania bude bez škrabancov! Cromargan protect® je v ponuke pre všetky často používané a intenzívne namáhané časti príborov. Viac o materiáli Cromargan protect® nájdete tu.

KÓD VÝROBCA: 11.4200.6391

O značke WMF

WMF

Nemecká precíznosť v spojení s najmodernejšími technológiami, to je WMF, značka s dlhoročnou tradíciou. Od roku 1853 vyrába mimoriadne kvalitné a vzhľadovo prepracované vybavenie do kuchyne a domácnosti s dlhou životnosťou.

Kód: WM1142006391
Značka: WMF
Séria: WMF Virginia
Dizajnér: Peter Bäurle
Materiál: matná rukoväť, lesklá funkčná časť
nehrdzavejúca oceľ Cromargan protect®
vhodné do umývačky riadu