Výpredaj
-25 %

WMF

Príbor Virginia Cromargan protect®: súprava raňajkových príborov

12-dielna

  • 216,59 € 162,44 €
  • na sklade 1 ks
    ďalšie kusy: nedostupné, vypredané
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: WM1142566390
Značka: WMF
Séria: WMF Virginia
Dizajnér: Peter Bäurle
Farba / rozmery: d 185 / 209 mm
Materiál: matná rukoväť, lesklá funkčná časť
nehrdzavejúca oceľ Cromargan protect®
vhodné do umývačky riadu

Popis produktu

Vidlička na predjedlo /dezert Virginia sa používa na rôzne predjedlá a šaláty, ale tiež na najrôznejšie druhy dezertov, ako napr. zmrzlinové parfait alebo ovocie. Môžete ju prestrieť aj na raňajky, brunch alebo večeru. Vidlička na predjedlo /dezert je podobná bežnej vidličke, ale vzhľadom na účel jej použitia je pomerne menšia.

Nôž na predjedlo /dezert Virginia sa používa na rôzne predjedlá a šaláty, ale tiež na najrôznejšie druhy dezertov, ako napr. zmrzlinové parfait alebo ovocie. Môžete ho prestrieť aj na raňajky, brunch alebo večeru. Nôž na predjedlo /dezert je podobný bežnému nožu, je však vzhľadom na účel jeho použitia pomerne menší.

Virginia je príbor, ktorého tvar našiel inšpiráciu v prírode. Mäkké, moderné a krehké tvary modelu WMF Virginia zvýrazňujú jeho leštený povrch. Príbor plný protikladov. Jemné zvlnenie sa tu stretáva s asymetrickými líniami. Zmatnený povrch vyniká v kontraste s lesklými časťami. Plynulé prechody sú tým, čo z príborov Virginia robí harmonickú symfóniu tvarov.

Cromargan protect® je v ponuke pri všetkých často používaných a intenzívne namáhaných častiach príborov. Všetky servírovacie príbory a pomôcky dodávame vo vyhotovení Cromargan® (ušľachtilá nehrdzavejúca oceľ 18/10).

_LABEL_PRODUCER_CODE: 11.4256.6390

O značke WMF

WMF

Značka WMF je synonymom nemeckej precíznosti, tradície, moderných technológií a trendov. Výsledkom toho sú spokojní zákazníci a perfektné vybavenie do kuchyne a na stolovanie v ich domácnostiach. Ergonomické, vzhľadovo prepracované a zároveň mimoriadne kvalitné produkty sa môžu pochváliť množstvom dizajnových ocenení a technologických patentov.