produkt sa už nepredáva

Príbor Vision Cromargan protect®: naberačka

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Polievková naberačka Vision v matnom dizajne s vyváženými proporciami. Umožní vám naberať, nalievať a servírovať nielen polievky, ale aj rôzne dusené jedlá typu ragú a chilli con carne. A to všetko štýlovo a bez rizika rozliatia. Neoceniteľná pomôcka tiež na postupné prilievanie tekutiny počas prípravy rizota. Výborne sa hodí aj na nalievanie bowle alebo punču, s jej pomocou môžete jednoducho servírovať na tanier aj ovocný šalát.

Ku každej kolekcii príborov WMF je v ponuke dizajnovo zhodná naberačka.

Dizajn, na ktorý si môžete siahnuť. WMF príbor Vision je toho dobrým príkladom. Nápadná je jeho nezvyčajná dĺžka a veľká hrúbka materiálu. Vďaka tomu pôsobí model WMF príboru Vision masívne a plasticky. Vyvážené proporcie sa starajú o to, aby takto vytvarovaný príbor pôsobil dobre na dotyk. Naznačené skosenie na konci rukoväti a zmatnenie celého modelu WMF príboru Vision zdôrazňujú dojem extravagancie. Malá zvláštnosť pre tých, čo majú radi zmenu: nôž môžete prestrieť bežným spôsobom alebo ho postaviť na čepeľ.

Príbor Vision je vyrobený z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele so špeciálnou ochranou proti mechanickému poškodeniu Cromargan protect®. Okrem toho je vďaka použitému materiálu 150x odolnejší než bežný príbor z nehrdzavejúcej ocele. Aj po rokoch používania bude bez škrabancov! Cromargan protect® sa nachádza vo všetkých často používaných a intenzívne namáhaných častí príborov. Viac o materiáli Cromargan protect® nájdete tu.

KÓD: WM1271146330

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu