produkt sa už nepredáva

Prírodná drevená doska na syr Bark M

trendy rustikálny vzhľad, každý kus je originál

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Prírodná drevená doska na syr Bark veľkosti M holandskej syrovej značky Boska je čisto prírodná, a stane sa nielen funkčným, ale aj nezvyčajným doplnkom vašej kuchyne, jedálne či baru. Doska vyrobená z prírodného jaseňového dreva s kôrou v čisto rustikálnom štýle dodá servírovaným delikatesám niečo navyše. Každý kúsok je originálny svojou veľkosťou, tvarom a kresbou dreva. Autentická doska je leštená a vďaka tomu 100% bezpečná na styk s potravinami. Dobre sa čistí ručne, nie je vhodná do umývačky riadu.

  • Skvelá na servírovanie syra a najrôznejších delikates
  • Dekoratívna a zároveň mimoriadne funkčná
  • Vyrobená z masívneho jaseňového dreva s kôrou
  • Každý kúsok je originál
  • Leštená povrchová úprava
  • 100% bezpečná na styk s potravinami
  • Dobre sa čistí
  • Nie je možné umývať v umývačke riadu

Série náčinia na syr Copenhagen, Amsterdam, Gouda a Milano, autentické dosky na krájanie Bark, bridlicové dosky na krájanie Slate Light a mnoho ďalších pomocníkov tvorí širšiu kolekciu Explore Pro. Kolekcia v sebe spája funkčnosť, maximálne jednoduché použitie a cenovú dostupnosť. Produkty prevažne v tmavších farebných tónoch sú vyrábané z osvedčených materiálov, ako je plast či nehrdzavejúca oceľ. Praktické výrobky sú veľmi populárne najmä medzi hobby kuchármi, ktorí sú na začiatku svojej cesty za tajomstvom kulinárskeho umenia.

Boska Holland Cheesewares® je inovatívna rodinná holandská spoločnosť s tradíciou od roku 1896. Počas 120 rokov a vystriedania 4 generácií rodiny Bos sa Boska vyvinula z malého rodinného kováčskeho podniku na špecialistu a jednotku na trhu vo výrobe pomocníkov a príslušenstva na servírovanie a spracovanie najrôznejších druhov syra. Rodina Bos, ktorú dnes vo vedení spoločnosti reprezentuje Martijn Bos (Cheese Executive Officer), je presvedčená, že syr a dobrá spoločnosť patria neodmysliteľne k sebe.Cieľom firmy Boska sa preto stalo vyrábať kompletné spektrum príslušenstva k syru tak, aby si vybral naozaj každý milovník syrov. Návrhárov firmy spája vzťah k tradíciám a koreňom, ale aj moderný dizajn – niektoré produkty Boska získali prestížne dizajnové ocenenie Red Dot Design Award. Servírovanie syra sa pre vás a vašich priateľov stane dokonalým zážitkom.

KÓD: BO364045

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu