Boska

Prírodná drevená doska na syr Bark M

trendy rustikálny vzhľad, každý kus je originál

 • 26,72 €
 • na sklade 2 ks
  ďalšie kusy: na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: BO364045
Značka: Boska
Séria: Boska Bark
Farba / rozmery: d cca 40 – 45 cm, š cca 20 cm, v cca 2 cm
Materiál: jaseňové drevo
leštené
nevhodné do umývačky riadu
vhodné do chladničky

Popis produktu

Prírodná drevená doska na syr Bark veľkosti M holandskej syrovej značky Boska je čisto prírodná, a stane sa nielen funkčným, ale aj nezvyčajným doplnkom vašej kuchyne, jedálne či baru. Doska vyrobená z prírodného jaseňového dreva s kôrou v čisto rustikálnom štýle dodá servírovaným delikatesám niečo navyše. Každý kúsok je originálny svojou veľkosťou, tvarom a kresbou dreva. Autentická doska je leštená a vďaka tomu 100% bezpečná na styk s potravinami. Dobre sa čistí ručne, nie je vhodná do umývačky riadu.

 • Skvelá na servírovanie syra a najrôznejších delikates
 • Dekoratívna a zároveň mimoriadne funkčná
 • Vyrobená z masívneho jaseňového dreva s kôrou
 • Každý kúsok je originál
 • Leštená povrchová úprava
 • 100% bezpečná na styk s potravinami
 • Dobre sa čistí
 • Nie je možné umývať v umývačke riadu

Série náčinia na syr Copenhagen, Amsterdam, Gouda a Milano, autentické dosky na krájanie Bark, bridlicové dosky na krájanie Slate Light a mnoho ďalších pomocníkov tvorí širšiu kolekciu Explore Pro. Kolekcia v sebe spája funkčnosť, maximálne jednoduché použitie a cenovú dostupnosť. Produkty prevažne v tmavších farebných tónoch sú vyrábané z osvedčených materiálov, ako je plast či nehrdzavejúca oceľ. Praktické výrobky sú veľmi populárne najmä medzi hobby kuchármi, ktorí sú na začiatku svojej cesty za tajomstvom kulinárskeho umenia.

Boska Holland Cheesewares® je inovatívna rodinná holandská spoločnosť s tradíciou od roku 1896. Počas 120 rokov a vystriedania 4 generácií rodiny Bos sa Boska vyvinula z malého rodinného kováčskeho podniku na špecialistu a jednotku na trhu vo výrobe pomocníkov a príslušenstva na servírovanie a spracovanie najrôznejších druhov syra. Rodina Bos, ktorú dnes vo vedení spoločnosti reprezentuje Martijn Bos (Cheese Executive Officer), je presvedčená, že syr a dobrá spoločnosť patria neodmysliteľne k sebe.Cieľom firmy Boska sa preto stalo vyrábať kompletné spektrum príslušenstva k syru tak, aby si vybral naozaj každý milovník syrov. Návrhárov firmy spája vzťah k tradíciám a koreňom, ale aj moderný dizajn – niektoré produkty Boska získali prestížne dizajnové ocenenie Red Dot Design Award. Servírovanie syra sa pre vás a vašich priateľov stane dokonalým zážitkom.

KÓD VÝROBCA: 36-40-45

O značke Boska

Boska

Boska Holland Cheesewares® je holandský odborník na všetko, čo sa týka konzumácie syra najmä do detailov dotaihnutých mimoriadne kvalitných nožov a dosiek na krájanie či servírovanie. Firma vznikla v roku 1896 v mestečku Bodegraven a štyri generácie rodiny Bos z nej urobili špecialistu a jednotku na syrovom trhu. V súčasnosti pôsobí v 85 krajinách a je hrdým držiteľom niekoľkých prestížnych ocenení.