Joseph Joseph

Prispôsobiteľné priehradky na príbory sivé DrawerStore™

do zásuviek s dĺžkou 29 – 48 cm

  • 37,00 €
  • na sklade 6 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Popis produktu

Výzva pre dizajnérov Joseph Joseph: univerzálne ukladanie príborov

Riešenie: prispôsobiteľné priehradky DrawerStore

Zásuvkové priehradkyDrawerStore sú vhodné nielen pre perfekcionistov. Prehľadný systém uloženia príborov, nožov alebo náčinia vám poskytnú prispôsobiteľné priehradky, ktoré sú vhodné do väčšiny zásuviek. Dĺžku zregulujete podsunutím menšieho dielu.

  • Priehradky na mieru vašej zásuvke
  • 4 oddiely na príbory
  • 1 veľký oddiel na uloženie nožov a náčinia
  • 1 extra malý diel na drobných pomocníkov
  • Vhodné do zásuviek s dĺžkou 29 až 48 cm
  • Nevhodné do umývačky riadu
  • V ponuke 2 farebné varianty

Upgrade bežných kuchynských pomocníkov je už od roku 2003 cieľom značky Joseph® Joseph a ich dizajnérov. Bratia Richard a Anthony Joseph sa rozhodli preniesť svoje skúsenosti zo štúdií produktového dizajnu do vlastného biznisu. Ich nadšenie pre inovácie prináša každú sezónu nové produkty a nové atraktívne farebné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkom vývoja, snahou ktorého bolo povýšiť funkčnosť, bezpečnosť a vizuálnu stránku na maximum. Výsledné produkty vzbudzujú nadšenie a prinášajú radosť nielen svojim hravým dizajnom, ale aj prekvapivou praktickosťou, ktorú si zamilujete už od prvého použitia. Joseph® Joseph vyhráva na celej čiare nielen u zákazníkov vo viac než 100 krajinách sveta, ale tiež každoročne získava množstvo cien a nominácií za dizajn a inovácie. Vysoká predajnosť a obľúbenosť kuchynských produktov umožnila presunúť pozornosť dizajnérov ďalej ako len na pracovnú dosku a to konkrétne pod ňu – na segment riešenia odpadkov a upratovania. Vďaka tomu si teraz zákazníci môžu dopriať nielen dizajnové kuchynské náčinie, ale aj komplexné, variabilné a inteligentné riešenie triedeného odpadu a recyklácie, ktorá do moderného spôsobu života dokonale zapadá. Joseph® Joseph tak už nie je len zárukou prémiového dizajnu a kvality, ale aj príležitosťou ako zmeniť svoj životný štýl.

KÓD VÝROBCA: 85042

O značke Joseph Joseph

Joseph Joseph

Od roku 2003 prináša spoločnosť Joseph Joseph na trh praktických, funkčných a hravých pomocníkov do kuchyne a domácnosti, aby robili radosť a spríjemňovali každodenný život. Cieľom značky je neustále zdokonaľovanie a prémiová kvalita. V pestrej ponuke nájdete špičkové kulinárske náčinie, vybavenie na stolovanie, doplnky do kúpeľne a mnoho ďalších skvelých nevyhnutností.

Kód: JS85042
Značka: Joseph Joseph
Dizajnér: Studio 17 Design
Farba / rozmery: grafitovo sivá, sivá / 36,5 x 28,3 x 5,5 cm, otvorené 36,5 x 48 x 5,5 cm
Materiál: nevhodné do umývačky riadu
plast
silikón