produkt sa už nepredáva

Rajnica 20 cm Concento leštený nehrdzavejúca oceľ s pokrievkou

pokrievka z nehrdzavejúcej ocele

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Riad série Concento v skratke:

  • Vysoko kvalitné hrnce s oblými tvarmi stredozemného dizajnu
  • Z leštenej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele 18/10 Cromargan®
  • Univerzálne dno TransTherm® na všetky zdroje tepla vrátane indukcie
  • Ťažká, tesne priliehajúca pokrievka z nehrdzavejúcej ocele s otvorom na únik pary
  • Dômyselné rozšírené okraje hrncov pre pohodlné vylievanie bez rozliatia
  • Duté, nepálivé uchá / rukoväti v elegantnom prevedení
  • Vnútorná merná stupnica
  • Vhodné na použitie v rúre do 220 °C
  • Hygienický, ľahko sa čistí
  • Možno ho umývať v umývačke riadu

Hrnce Concento vyrobené z leštenej nehrdzavejúcej ocele 18/10 Cromargan® sú pútavé už na prvý pohľad. Harmonické oblé tvary s nádychom stredomoria, estetický dizajn a použitie kvalitných materiálov pri ich výrobe robia z varenia radosť. Hrnce Concento spĺňajú všetky požiadavky kladené na vysoko funkčný riad zodpovedajúci kvalite Made in Germany.

Výhodou riadu Concento je použitie univerzálneho dna TransTherm®, ktoré je vhodné na všetky druhy tepla vrátane indukcie. Dno rýchlo absorbuje teplo a rovnomerne ho prenáša na pripravovaný pokrm. Hrnce sú tak nanajvýš vhodné na varenie, dusenie, smaženie, blanšírovanie či naparovanie. Možno ich taktiež použiť na ohrev a zapekanie v rúre a to až do 220 °C.

Ťažká pokrievka s integrovaným otvorom pre únik pary tesne dosadá na telo hrnca. Je nenahraditeľným príslušenstvom. Hermeticky uzavreté, nepálivé uchá v elegantnom prevedení spoločne s výrazným stredovým úchytom pokrievok doplňujú unikátny dizajn celku.

Riad Concento je taktiež vybavený širokým zahnutým okrajom pre ľahké a kontrolované vylievanie obsahu. Nedochádza teda k nechcenému odkvapkávaniu alebo stekaniu tekutiny po vonkajších stenách hrnca. Vnútorná merná stupnica uľahčuje meranie optimálneho množstva tekutín. Po použití môžete hrnce jednoducho umyť v umývačke riadu.

O použitom materiáli

Spoločnosť WMF využíva na výrobu väčšiny hrncov nehrdzavejúcu ušľachtilú oceľ 18/10, registrovanú pod značkou Cromargan®. „Crom“ v názve značí chróm, zostávajúcu časť názvu „argan“ bola odvodená od latinského slova argentum, teda striebro. Názov tohoto materiálu tak trefne odkazuje na extra lesklý vzhľad hrncov, ktorý je spôsobený pomerne vysokým percentom niklu.

Vysoko kvalitná nehrdzavejúca oceľ Cromargan® vznikla zušľachtením ocele. Obsahuje 72 % ocele, 18 % chrómu a 10 % niklu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásne lesklý a zároveň sa ľahko čistí.

Nemecká spoločnosť WMF je už tradičným výrobcom kvalitného kuchynského vybavenia. Svoju skúsenosť za viac ako 160 rokov jej existencie prenáša aj do svojho sortimentu a spoločne s dizajnérmi význačných mien vytvára výrobky v praktickom a nadčasovom dizajne. Rovnako je to aj pri hrncoch série Concento z dizajnérskej dielne Daniele dalla Pellegrina.

KÓD: WM1729206040

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu