produkt sa už nepredáva

Rošt na jalapeňo papričky

na grilovanie 20 malých papričiek

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Rošt na jalapeňo papričky obsahuje:

  • 1x rošt
  • 1× odstraňovač semien

Viac príslušenstva znamená viac možností, prípadne viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE to najlepšie sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pre vás najdôležitejšie a potom rozšírte svoju výbavu ďalšími špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Ak patríte medzi milovníkov talianskej alebo mexickej kuchyne, bude pre vás rošt na grilované papričky určite nenahraditeľným príslušenstvom vášho EGGu.Malé papričky je možné pomocou tohto šikovného roštu ugrilovať vcelku a pekne naplnené. Naraz je možné upiecť aj 20 kusov. Súčasťou balenia je aj odstraňovač semienok a blán. Toto zaujímavé príslušenstvo nemá len praktický aspekt. Vzhľadom na fakt, že je grilovanie spoločenský druh varenia, bude túto skvelú vec obdivovať každý hosť vašej "red hot chilli“ akcie.

  • Unikátny rošt na plnené papričky
  • Pojme 20 kusov japaleňos alebo talianskych sladkých papričiek
  • Okrem roštu v balení nájdete aj odstraňovač semien
Big Green Egg® je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.


KÓD: BG002136

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu