produkt sa už nepredáva

Rošt z nehrdzavejúcej ocele ku grilu S a MiniMax

náhradný rošt zo štandardnej výbavy

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Viac príslušenstva znamená viac možností, prípadne viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE to najlepšie sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pre vás najdôležitejšie a potom rozšírte svoju výbavu ďalšími špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Rošt z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele tej najvyššej kvality je súčasťou štandardnej výbavy grilov Big Green Egg®. Pri častom grilovaní je vhodné ho časom vymeniť za nový. Alebo si zaobstarať jeden navyše – môžete tak plynule grilovať ďalej aj v prípade, že nechcete strácať čas čistením. Jednducho ho môžete vymeniť za čistý a venovať sa len pohodovému grilovaniu.

  • Rošt z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele
  • Náhradný rošt k vášmu grilu
  • K dispozícii 6 veľkostí
Big Green Egg® je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.

KÓD: BG110114

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu