produkt sa už nepredáva

Šálka na espresso Michalsky

s podšálkou

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Kto nemá rád príjemný odpočinok pri šálke čaju alebo kávy? Porcelánový riad Michalsky je určený práve pre takéto vzácne okamihy. Nájdete v ňom klasické tvary WMF aj súdobé línie. Michalsky mení pohľad na tradičné obradné pitie čaju. Tento moderne navrhnutý porcelán totiž môžete použiť na štýlové podávanie kávy aj čaju. Použitie bielej farby v kombinácii s jednoduchými líniami dodáva prísľub nadčasovosti. Za povšimnutie stojí jemná čierna linka na podšálkach, ktorá prepája dizajn celej kolekcie Michalsky.

Šálka na espresso Michalsky v skratke:

  • Vyrobená z kvalitného bieleho porcelánu
  • S objemom 70 ml
  • Podšálka s jemnou čiernou linkou
  • Odolná proti poškriabaniu
  • Vhodná do umývačky riadu
  • Priemer podšálky 12 cm

Nadčasová kolekcia Michalsky vyjadruje súdobý mestský životný štýl. Prináša novú interpretáciu dizajnu spoločnosti WMF z dvadsiatych rokov. Je určená pre náročných, ktorí ocenia spojenie kozmopolitnej módy, súdobého dizajnu a klasického štýlu stolovania. Hodí sa na každú príležitosť.

Vznikla v spolupráci so svetovým návrhárom Michaelom Michalskym. Spája archetypálne tvary odkazujúce na dedičstvo spoločnosti WMF a geometrické, lineárne tvary súčasnosti. Každý z jednotlivých prvkov bol navrhnutý špeciálne na svoj ​​účel s dôrazom nielen na vizuálnu stránku, ale predovšetkým na pohodlie a pocity spojené s ich užívaním. Spoločne tak vytvárajú úchvatný harmonický celok.

Séria bola vyrobená z vysoko kvalitných materiálov zodpovedajúcim štandardom Michaela Michalsky a WMF. Kolekciu tvoria nerezové príbory z Cromarganu protect®, biely porcelán, poháre z krištáľového skla a doplnky z leštenej nerezovej ocele Cromargan®. Všetko navrhnuté v jednotnom dychberúcom štýle.

V Berlíne žijúci Michael Michalsky je jedným z najlepších nemeckých návrhárov, ktorý je známy svojim "lifestyle" dizajnom a snahou o prepojenie módy a hudby. Po strednej škole študoval na College of Fashion v Londýne. Svoju kariéru odštartoval ako konštrukčný manažér v nemeckom Levi Strauss & Co. Neskôr pracoval v spoločnosti Adidas, z toho šesť rokov na pozícii kreatívneho riaditeľa. Pôsobí v oblasti produktového a interiérového dizajnu, firemnej módy, inscenácie a spolupracuje s medzinárodne uznávanými umelcami.

Jeho meno je spojené so svetovými značkami ako MCM, Tchibo alebo Kappa China. Má taktiež svoju vlastnú módnu značku Michalsky. Od roku 2009, kedy založil agentúru Michalsky Designlab, vyhľadávajú jeho služby klienti z celého sveta a z rôznych priemyselných odvetví. Spolupracoval s význačnými spoločnosťami ako je napríklad Sony, DHL, Disney či BMW.

KÓD: WM0650849440

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu