produkt sa už nepredáva

Servírovacia dóza 0,5 l plum PEILI

víťaz Red Dot Design Award 2016

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Servírovacia melamínová dóza PEILI si vás získa moderným dizajnom, funkčnosťou, štýlom a jednoduchosťou. Dózu je možné použiť aj ako misku na potraviny. Viečko zase ako servírovací tanier alebo podnos. Ideálny nadčasový doplnok do každej kuchyne, ktorý uchváti svojím spracovaním. Vybrať si môžete z viacero farebných odtieňov a veľkostí, ktoré možno vzájomne kombinovať.

  • Moderný minimalistický dánsky dizajn VE2
  • Dóza, miska alebo servírovací tanier
  • Odolný melamín
  • Vhodné do umývačky riadu
  • Vhodné do mikrovlnnej rúry
  • Dostupné vo viacerých veľkostiach a farbách

Séria PEILI je príkladom novej estetiky, neoklasického dizajnu, jedinečnosti, a zároveň moderným výkladom misiek a tanierov. Minimalistický dizajn VE2 má korene v tradíciách, na ktoré je dánska spoločnosť právom hrdá. Pod týmto unikátnym dizajnom sú podpísaní Tilde Nygaard, Hugo Dines Schmidt a Morten Lauritzen. Tvary, farby aj funkčnosť tejto série získala rad medzinárodných ocenení. Séria ponúka produkty na prípravu, servírovanie a skladovanie pokrmov. Špecializuje sa na elegantné a jednoduché misky s viečkom, ktoré slúžia na servírovanie tapas, ako tanier či podnos. Výhodou týchto výrobkov je jednoduchosť a úspora miesta, ktorú ocenia najmä majitelia menších kuchýň. Celá séria je vzdušná, jednoduchá, ale prekvapí svojou dokonalosťou. Dózy sú melamínové a vhodné na styk s potravinami.

Dánska spoločnosť ZONE sa vracia na trh v oveľa lepšej forme ako predtým. Jej „DNA“ prešla za posledných 12 mesiacov úplnou revitalizáciou. Dizajnovo do detailov premyslené produkty kráčajú ruka v ruke s životným štýlom a potrebami dnešného spotrebiteľa. Produkty, pod ktorými sú podpísaní mladí nadaní dizajnéri, už získali rad ocenení v domácom aj medzinárodnom prostredí, ako napríklad najinovatívnejší produkt na medzinárodnom veľtrhu Maison & Objet v Paríži, Formland News Audience Award na veľtrhu Designland a v neposlednom rade prestížne ocenenie Red Dot Award – najväčšia dizajnová súťaž na svete. Spoločnosť ZONE nemá strach z inovácií a je právom veľmi ambiciózna. Všetky produkty majú nadčasový vzhľad a svojimi materiálmi, farbou aj vzhľadom sa zaradili k svetovej špičke. Produkty sú nielen dizajnovo dotiahnuté k dokonalosti, ale sú aj praktické, plne funkčné, jednoduché a vaša domácnosť sa tak stane vzdušnejším a modernejším priestorom na bývanie.

KÓD: ZO330216

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu