produkt sa už nepredáva

Servírovacia dóza 2 l warm grey PEILI

víťaz Red Dot Design Award 2016

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Servírovacia melamínová dóza PEILI si vás získa moderným dizajnom, funkčnosťou, štýlom a jednoduchosťou. Dózu možno použiť aj ako misku na potraviny. Viečko zase ako servírovací tanier alebo podnos. Ideálny nadčasový doplnok do každej kuchyne, ktorý uchváti svojím spracovaním. Do misy je možné vložiť textilnú vložku PEILI, vďaka ktorej uchováte čerstvý chlieb alebo iné pečivo.

  • Moderný minimalistický dánsky dizajn VE2
  • Dóza, miska alebo servírovací tanier zároveň
  • Jednoduchá údržba
  • Odolný melamín
  • Vhodné do umývačky riadu
  • Vhodné do mikrovlnnej rúry

Séria PEILI je príkladom novej estetiky, neoklasického dizajnu, jedinečnosti, a zároveň moderným výkladom misiek a tanierov. Minimalistický dizajn VE2 má korene v tradíciách, na ktoré je dánska spoločnosť právom hrdá. Pod týmto unikátnym dizajnom sú podpísaní Tilde Nygaard, Hugo Dines Schmidt a Morten Lauritzen. Tvary, farby aj funkčnosť tejto série získala rad medzinárodných ocenení. Séria ponúka produkty na prípravu, servírovanie a skladovanie pokrmov. Špecializuje sa na elegantné a jednoduché misky s viečkom, ktoré slúžia na servírovanie tapas, ako tanier či podnos. Výhodou týchto výrobkov je jednoduchosť a úspora miesta, ktorú ocenia najmä majitelia menších kuchýň. Celá séria je vzdušná, jednoduchá, ale prekvapí svojou dokonalosťou. Dózy sú melamínové a vhodné na styk s potravinami.

Dánska spoločnosť ZONE sa vracia na trh v oveľa lepšej forme ako predtým. Jej „DNA“ prešla za posledných 12 mesiacov úplnou revitalizáciou. Dizajnovo do detailov premyslené produkty kráčajú ruka v ruke s životným štýlom a potrebami dnešného spotrebiteľa. Produkty, pod ktorými sú podpísaní mladí nadaní dizajnéri, už získali rad ocenení v domácom aj medzinárodnom prostredí, ako napríklad najinovatívnejší produkt na medzinárodnom veľtrhu Maison & Objet v Paríži, Formland News Audience Award na veľtrhu Designland a v neposlednom rade prestížne ocenenie Red Dot Award – najväčšia dizajnová súťaž na svete. Spoločnosť ZONE nemá strach z inovácií a je právom veľmi ambiciózna. Všetky produkty majú nadčasový vzhľad a svojimi materiálmi, farbou aj vzhľadom sa zaradili k svetovej špičke. Produkty sú nielen dizajnovo dotiahnuté k dokonalosti, ale sú aj praktické, plne funkčné, jednoduché a vaša domácnosť sa tak stane vzdušnejším a modernejším priestorom na bývanie.

KÓD: ZO330193

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu